Do ogrodu, domu, firmy - Autoryzowany Dealer japońskich urządzeń Honda

Profesjonalny zestaw do pielęgnacji orlików


Profesjonalny zestaw HONDA F 720 do pielęgnacji boisk z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Zestaw obejmuje:

Ciągnik jednoosiowy HONDA - F 720

Typ silnika: Honda GX 200;
Skrzynia biegów: 6 do przodu i 2 do tyłu;
Rozruch: ręczny;
Wymiary: (dł./szer./wys.) [cm]: 63/66/104;
Masa [kg]: 97.

Cechy szczególne: zwarta, kompaktowa budowa, możliwość współpracy z innymi maszynami, urządzenie wyposażone w wał odbioru mocy umożliwiający pracę z osprzętem i maszynami aktywnymi np. zamiatarkami, kosiarkami do trawy, glebogryzarkami; posiada zaczepy umożliwiające pracę z maszynami biernymi np. lemiesz do śniegu, pług, kultywator, przyczepy transportowe oraz rozsiewacze; maszyna wyposażona w sprzęgło boczne – mechanizm różnicowy kół, ułatwiający manewrowanie; możliwość regulacji kąta ustawienia kierownicy w płaszczyźnie poziomej i pionowej (góra/dół, prawo/lewo).

Zastosowanie:
pielęgnacja boisk, prace komunalne, rolnictwo, ogrodnictwo.

Równiarka rotacyjna - FBR 80

Szerokość robocza [cm]: 80;

Masa [kg]: 42

Cechy szczególne: szczotka obrotowa o średnicy 35 cm pracująca na wysokich obrotach, zapewniająca szybkie i dokładne rozluźnienie granulatu oraz wyprostowanie włókien trawy już po pierwszym przejeździe, urządzenie
współpracuje z ciągnikiem F 720.

Zastosowanie: maszyna do wyrównywania powierzchni boiska, rozluźniania zbitego granulatu oraz prostowania włókien nawierzchni ze sztucznej trawy.


Rozrzutnik granulatu - FBG 100

Szerokość rozrzutu [m]: od 2 do 5 (w zależności od prędkości jazdy).

Zasobnik: z blachy nierdzewnej, o nośności 200 kg i objętości 100 l, przykryty szczelną pokrywą, wyposażony w hamulec ręczny i nożny oraz wygodny fotel.

Cechy szczególne: 9 stopni regulacji ilości rozsypywanego materiału, maszyna doczepiana z tyłu do ciągnika F 720.

Zastosowanie: rozrzutnik umożliwia uzupełnienie warstwy granulatu, może również służyć do rozsiewania nawozów na terenach zielonych oraz soli i piasku na chodnikach i drogach dojazdowych w okresie zimy.


Zamiatarka z pojemnikiem - FBZ 120

Szerokość robocza [cm]: 120;

Wysokość szczotek [cm]: 30

Cechy szczególne: dwie prędkości obrotowe walca, możliwość zainstalowania szczotek o różnej gęstości i twardości oraz współpracy z dwoma rodzajami pojemników – przesiewającym granulat lub zbierającym zanieczyszczenia (opcja dodatkowa), zamiatarka współpracuje z ciągnikiem F 720.

Zastosowanie: usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni boisk, a także z ciągów komunikacyjnych, parkingów i placów magazynowych.

Szczotka wczesująca - FBS 170 i Nośnik narzędzi (wózek) - FBW 100

 

 

 

 

 

 

 

Szerokość robocza [cm]: 170

Cechy szczególne: element roboczy złożony z czterech samopoziomujących się szczotek, odrębny hamulec oraz system podnoszenia szczotek, urządzenie współpracuje z ciągnikiem F 720.

Zastosowanie: urządzenie do codziennej pielęgnacji murawy boisk ze sztucznej trawy, umożliwia wczesanie granulatu przesuniętego podczas gry, stosowane jest także do prac wykończeniowych po pielęgnacji maszynami rozluźniającymi nawierzchnię, wczesuje rozrzucony granulat, po jej użyciu murawa ma wyrównany, jednolity kolor.


 

Brona aktywna - FBB 120

Szerokość robocza [cm]: 120;
Głębokość robocza: regulowana


Cechy szczególne: maszyna przeznaczona do rozluźniania zagęszczonego i zbitego granulatu, w czasie pracy wydobywa też na powierzchnię zanieczyszczenia wbite w głąb trawy.

Zastosowanie:
Zabieg broną powinien być przeprowadzany zawsze, gdy tylko powierzchnia boiska traci sprężystość - co przy codziennym, intensywnym użytkowaniu boiska zachodzi już po tygodniu. Zabieg rozluźniania broną aktywną należy połączyć z późniejszym wczesaniem granulatu szczotką wczesującą.


W celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem.