Do ogrodu, domu, firmy - Autoryzowany Dealer japońskich urządzeń Honda

Opryskiwacze

Opryskiwacz HONDA WJR 2525 to nowoczesne, lekkie, trwałe i wydajne urządzenie. Dzięki zastosowaniu mikro czterosuwowego silnika GX 25 opryskiwacz wytwarza małe ilości spalin, jest lekki i ekonomiczny. Dużej pojemności zbiornik (25 litrów) oraz mocna, solidna konstrukcja gwarantuje niezawodność podczas prac  w polu, ogrodzie, szkółce, na plantacji. Opryskiwacz HONDA WJR 2525 przeznaczony jest do oprysków środkami ochrony roślin i płynnymi nawozami, a jego odporność na chemię gwarantuje wysoką żywotność. Pompa o zwiększonej wydajności, dająca duże ciśnienie (do 25 barów) umożliwia uzyskanie dużego zasięgu.  Dzięki temu można szybko i dokładnie wykonać oprysk na dużych powierzchniach.

Opryskiwacz HONDA WJR 2525 wyposażony jest w lancę o długości 75 cm z nierdzewnej stali, zakończoną efektywną, dwu dyszową końcówką. Opryskiwacz wyposażyliśmy w manetkę wyboru zakresu ciśnienia w zakresie 10, 15, 20 i 25 Bar, co gwarantuje dopasowanie ciśnienia do warunków przeprowadzanego oprysku. Duży wlew ułatwia napełnianie zbiornika bez obawy przed rozlaniem cieczy, a wysunięty wylew pozwala na bezpieczne jego opróżnianie. Ergonomiczne szelki podnoszą komfort użytkowania. 

Parametry techniczne WJR2525
Silnik: mikro 4-suw GX25
Moc silnika: 1 KM
Wydajność: 7,1 l/min
Pojemność zbiornika roboczego: 25 l
Maksymalne zużycie paliwa: 0,7 l
Pojemność zbiornika paliwa: 0,58 l
Wymiary (dł x szer x wys): 39x48x65 cm
Regulacja ciśnienia: 1/ 1,5/ 2/ 2,5 bar
Masa: 9,4 kg
Poziom hałasu: 104 dB(A)

* UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349