Do ogrodu, domu, firmy - Autoryzowany Dealer japońskich urządzeń Honda

Nożyce do żywopłotu

Czterosuwowe nożyce do żywopłotów Honda nadają się do wykonywania cięć krzewów zarówno w małych ogrodach przydomowych, w parkach oraz na terenach zieleni miejskiej. Za ich pomocą wykonamy cięcia formujące długich, liniowych nasadzeń, jak i precyzyjne cięcia form topiarycznych w zabytkowych założeniach ogrodowych.

Nożyce do żywopłotu Honda posiadają ergonomiczny regulowany uchwyt, są lekkie i doskonale wyważone. W nożycach o ostrzu jednostronnym zastosowano deflektor - specjalną listwę ułatwiającą zrzucanie ściętych pędów podczas wykonywania cięć.

Honda jako pierwsza zastąpiła silnik dwusuwowy zminiaturyzowanym silnikiem czterosuwowym. Mikro czterosuwy z serii MINI 4 -  GX 25 - chłodzone powietrzem, jednocylindrowe górno zaworowe silniki to jedne z najlżejszych silników na świecie, ich waga to 2,76 kg.

Ich konstrukcja gwarantuje obrót o 360 stopni w dowolnej płaszczyźnie bez zakłóceń ich pracy oraz doskonały współczynnik mocy do wagi. Nożyce do żywopłotów posiadają wysoki moment obrotowy (026kW/kg). Układ automatycznej dekompresji zapewnia szybki i łatwy rozruch urządzenia. Te nożyce cechuje cicha praca i niska emisja spalin zgodna z normą EPA 2007.