Do ogrodu, domu, firmy - Autoryzowany Dealer japońskich urządzeń Honda

Inne maszyny i urządzenia

 

Dmuchawa do liści HHB 25E

Dmuchawa do liści HHB 25E Honda o mocy 1 KM umożliwia szybkie usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni obiektów sportowych. Wytwarzany przez nią silny strumień powietrza o prędkości 70 metrów na sekundę ułatwia sprzątanie opadłych liści i większych śmieci z boiska,  w okresie zimy za jej pomocą można usuwać świeży śnieg.

Jest też idealną maszyną do szybkiego powrotnego wprowadzenia na powierzchnię boiska granulatu, który został wyniesiony poza murawę na chodnik na obuwiu i ubraniu zawodników.

 

 

 

 

Odśnieżarki wirnikowe z napędem hybrydowym.

Szczytowym osiągnięciem zespołu HONDA jest zastosowanie najnowszej technologii napędu hybrydowego w konstrukcji odśnieżarki. Odśnieżarki HSS 1380i oraz HSS 1332i to pierwsze na świecie odśnieżarki z napędem hybrydowym. Maszyny posiadają wydajność do 92 ton wyrzucanego śniegu przez godzinę pracy.
Dzięki precyzyjnej elektrycznej i hydraulicznej regulacji wysokości pracy zabieraka, odśnieżarki nie niszczą murawy boiska.

W odśnieżarce hybrydowej HS1390i HONDA wytwarzana elektryczność zasila silnik, który napędza urządzenie podczas odśnieżania. Komputer kontroluje automatycznie wszystkie parametry, aby zapewnić optymalną prędkość i płynnie usuwać śnieg bez względu na jego stan zmrożenia. Obsługa maszyny jest łatwa, nawet dla osób obsługujących ją pierwszy raz.