Do ogrodu, domu, firmy - Autoryzowany Dealer japońskich urządzeń Honda

Ciągniki jednoosiowe

Ciągniki jednoosiowe HONDA są to maszyny rolnicze, ogrodnicze bądź komunalne, których konstrukcja oparta została na monobloku – silniku, skrzyni biegów i jednoosiowemu układowi jezdnemu.

Ich uniwersalność wynikająca z możliwości współpracy z szeroką gamą osprzętu powoduje, iż posiadają one szeroki wachlarz zastosowań. Korzystają z nich w swojej codziennej pracy ogrodnicy, szkółkarze, firmy komunalne i urządzające ogrody. Na terenach zieleni, sportu i rekreacji, w parku, na skwerze lub w ogrodzie jedną maszyną w zależności od potrzeb możemy wykonać zarówno podstawowe zabiegi uprawowe i urządzeniowe np.: przygotowanie gleby pod siew, orkę, bronowanie, a także pielęgnacyjne np.: wertykulację, aerację lub koszenie trawnika kończąc na pracochłonnych czynnościach porządkowych takich jak zamiatanie czy uprzątniecie śniegu z ciągów pieszych.

Ciągnik jednoosiowy i odpowiednio dobrany osprzęt jest w stanie zastąpić kilka specjalistycznych „dedykowanych” maszyn.

Honda już od ponad 45 lat produkuje ciągniki jednoosiowe. Nagromadzone przez te lata doświadczenie, w połączeniu z ogromnym potencjałem technologicznym umożliwiły stworzenie ciągników wielofunkcyjnych, które w myśl motta założyciela koncernu Soichiro Hondy „Po pierwsze człowiek, potem maszyna”, ułatwiają pracę w gospodarstwach ogrodniczych, ogrodach, na terenach zieleni miejskiej wokół biur i domów tysiącom użytkowników.

Sercem maszyn ogrodniczych tej marki są legendarnej jakości czterosuwowe, górnozaworowe silniki Honda. Charakteryzuje je trwałość, niezawodność, cicha praca, niska emisja spalin i hałasu oraz błyskawiczny rozruch.

Jednoosiowe ciągniki Honda produkowane są w przedziale mocy od 4,8 do 7,1 KM.

Szeroka gama urządzeń towarzyszących i osprzętu: glebogryzarek, kosiarek, zamiatarek, przyczep, lemieszy, frezarek do śniegu a także maszyn do pracy w polu: wyorywaczy, sadzarek, kopaczek do ziemniaków, pługów, obsypników, opielaczy, kultywatorów, kombikultywatorów czyni z tych ciągników jednoosiowych maszyny rolnicze, przydatne i pomocne człowiekowi.