Do ogrodu, domu, firmy - Autoryzowany Dealer japońskich urządzeń Honda

Brona aktywna FBB120

 

Maszyna przeznaczona do rozluźniania zagęszczonego i zbitego granulatu, która jednocześnie wydobywa na powierzchnię zanieczyszczenia wbite w głąb trawy.

Zabieg za pomocą tej maszyny powinien być przeprowadzany w miarę często, zawsze gdy tylko płyta boiska traci sprężystość, proces taki przy codziennym intensywnym użytkowaniu boiska sportowego powstaje już po tygodniu, a zabieg rozluźnienia broną aktywną należy połączyć z późniejszym wczesaniem granulatu za pomocą szczotki wczesującej.

Rozluźnienie granulatu zapewnia lepszy odpływ wody z powierzchni boiska jak również poprawia elastyczność powierzchni, która dzięki temu staje się mniej śliska, a uzyskana sprężystość trawy pozwala zapobiec wielu kontuzjom użytkowników.

Szerokość maszyny to 120 cm, jest ona zintegrowana z fotelem operatora szczotki wczesującej. Składa się z zespołu 20 sprężyn ułożonych w dwóch rzędach zawieszonych na ramie poruszającej się na 4 kołach, posiada bardzo dokładny zakres regulacji głębokości pracy za pomocą pokrętła śrubowego.