Do ogrodu, domu, firmy - Autoryzowany Dealer japońskich urządzeń Honda

Odśnieżarki HONDA

Odśnieżarki Honda są niezawodnymi i trwałymi maszynami. W trakcie procesu konstrukcyjnego ich prototypy są testowane w najbardziej ekstremalnych warunkach i miejscach na świecie. Wszystkie modele odśnieżarek są zaprojektowane i zbudowane tak by ich użytkowanie było bezpieczne, łatwe i komfortowe. Czytelny i logiczny panel sterowania pozwala na pewne i precyzyjne manewrowanie maszyną. Kierując się mottem założyciela koncernu "Po pierwsze człowiek, potem maszyna" ("First Man then Machine"), inżynierowie firmy HONDA stale udoskonalają rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w odśnieżarkach. Ostatnim osiągnięciem zespołu konstruktorów jest zastosowanie najnowszej technologii napędu hybrydowego.

Zróżnicowana oferta maszyn do usuwania śniegu znajduje uznanie zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i specjalistycznych służb i firm odpowiedzialnych za zimowe utrzymanie dróg i ciągów pieszych. Wśród gamy oferowanych urządzeń znajdują się lekkie maszyny kompaktowe do usuwania śniegu z przydomowych chodników i podjazdów, a także profesjonalne maszyny o różnych parametrach.

Dowodem niezawodności odśnieżarek Honda niech będzie fakt, że odśnieżarka HSM 1390i pracująca od kilku lat na szczycie Kasprowego Wierchu w Tatrach ( 1987 m n.p.m ), jeszcze nigdy nie odmówiła posłuszeństwa.

 

 

Znajdź nas na Facebooku